Indeks witryny Po godzinach Hydepark Poznam mężczyznę w Radomiu

Poznam mężczyznę w Radomiu

Luźne rozmowy na tematy nie związane z powyższymi kategoriami.

Post 24 kwie 2017, 22:14

Posty: 1
Jestem 30 letnią samotną brunetką średniego wzrostu i zaokrąglonych kształtach. Chciałabym poznać mężczyznę w celu zbudowania trwałego związku opartego na miłości i zaufaniu. Jestem niezależna finansowo i takiego samego mężczyzny szukam. Poza tym oczekuję, że mężczyzna będzie inteligentny i będzie zależało mu na stworzeniu kochającej się rodziny. Jeżeli wchodzisz czasem na to forum, odezwij się, może nawiążemy nić porozumienia i któregoś dnia spotkamy się na randkę, żeby poznać się bliżej :)

Post 01 maja 2017, 16:40

Posty: 1
Cześć szamanko :) W taki sposób jeszcze nie poznawałem dziewczyny, ale do odważnych świat należy ;) Samotność nie jest łatwa o każdej porze roku. Słońce wyszło, cieplej się zrobiło i chciałoby się wyjść z kimś na spacer, rower lub po prostu poprzebywać z miłym towarzystwie. Myślę, że najlepszym sposobem jest od razu zacząć od spotkania, na randce, w bezpośrednim kontakcie szybko można stwierdzić czy się do siebie pasuje. Co myślisz o takim rozwiązaniu? :)


Posty: 1
Skoro już taki wątek pojawił się na tym forum, to dołączam się do poszukiwań szamanki :) Mam 35 lat, atrakcyjna, wesoła, energiczna, szczupła. Jak widać, jak do tej pory, nie miałam szczęścia w miłości. Poznam mężczyznę do 40, eleganckiego, wykształconego i pewnego siebie, takiego, z którym nie można się nudzić :)

Post 17 maja 2017, 20:14

Posty: 1
Jejku, okazuje się, że w Radomiu jest cała masa fajnych i do tego wolnych kobiet :) Jednak forum, to nie miejsce na randkowanie. Swobodniej można sobie pogadać na portalu randkowym, teraz jest ich tyle, że można codziennie logować się na innym...


kuchnie Tychy

Wróć do Hydepark

cron