Indeks witryny Po godzinach Hydepark Poznam mężczyznę w Radomiu

Poznam mężczyznę w Radomiu

Luźne rozmowy na tematy nie związane z powyższymi kategoriami.

Post 24 kwie 2017, 22:14

Jestem 30 letnią samotną brunetką średniego wzrostu i zaokrąglonych kształtach. Chciałabym poznać mężczyznę w celu zbudowania trwałego związku opartego na miłości i zaufaniu. Jestem niezależna finansowo i takiego samego mężczyzny szukam. Poza tym oczekuję, że mężczyzna będzie inteligentny i będzie zależało mu na stworzeniu kochającej się rodziny. Jeżeli wchodzisz czasem na to forum, odezwij się, może nawiążemy nić porozumienia i któregoś dnia spotkamy się na randkę, żeby poznać się bliżej :)

Post 01 maja 2017, 16:40

Cześć szamanko :) W taki sposób jeszcze nie poznawałem dziewczyny, ale do odważnych świat należy ;) Samotność nie jest łatwa o każdej porze roku. Słońce wyszło, cieplej się zrobiło i chciałoby się wyjść z kimś na spacer, rower lub po prostu poprzebywać z miłym towarzystwie. Myślę, że najlepszym sposobem jest od razu zacząć od spotkania, na randce, w bezpośrednim kontakcie szybko można stwierdzić czy się do siebie pasuje. Co myślisz o takim rozwiązaniu? :)

Skoro już taki wątek pojawił się na tym forum, to dołączam się do poszukiwań szamanki :) Mam 35 lat, atrakcyjna, wesoła, energiczna, szczupła. Jak widać, jak do tej pory, nie miałam szczęścia w miłości. Poznam mężczyznę do 40, eleganckiego, wykształconego i pewnego siebie, takiego, z którym nie można się nudzić :)

Post 17 maja 2017, 20:14

Jejku, okazuje się, że w Radomiu jest cała masa fajnych i do tego wolnych kobiet :) Jednak forum, to nie miejsce na randkowanie. Swobodniej można sobie pogadać na portalu randkowym, teraz jest ich tyle, że można codziennie logować się na innym...

kuchnie Tychy

Wróć do Hydepark